Wołomin
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Magia banków regionalnych

Magia banków regionalnych

Ktoś kiedyś powiedział, że nie chcemy mieć kłopotów finansowych to najlepiej banki omijać z daleka. Jest w takim jakaś prawda, ale prawda jest również i taka, że bez pomocy banków możemy popaść w duże tarapaty finansowe. Dlatego jeżeli tylko zabraknie nam gotówki, czy też myślimy o zakupie jakiegoś drogiego sprzętu to najczęściej sięgamy w banku po kredyt, bowiem najczęściej gotówki nie mamy. Taka jest bowiem prawda i mimo, iż kredyty w bankach są coraz droższe staramy się o nie i nadal będziemy się starać. Oczywiście różne są banki i różne ich oferty, ale ludzie jako istoty myślące powinny wiedzieć jakie oferty wybierać a jakie odrzucać. Jaki bank jest dla nas przyjaznym bankiem, a jaki chce nas tylko wykorzystać.

Czy na przykład wybrać bank Wołomin, czy bank Grodzisk Mazowiecki? Trzymajmy się za to blisko stolicy, bowiem jak wiadomo stolica jest wiodącym bankiem, a przyległe do niej miasta nie mogą odbiegać standardami od banków warszawskich. Dlaczego bank wołomin? Może dlatego, że w tym mieście nigdy nie było napadów na bank, może dlatego, że o tym mieście mówi się jako kolebce polskiej mafii, a może dlatego, że bank wołomin kojarzy się wielu mieszkańcom tego miasta jako solidna instytucja finansowa, obojętnie jaki byłby to bank funkcjonujący na terenie tego miasta.

Banki regionalne są niedoceniane tymczasem w większości pracują naprawdę fachowcy, którzy mają duży zasób wiedzy oraz co najważniejsze bardzo poważnie traktują swoich klientów. Tymczasem najważniejsze dla banku to zdobyć zaufanie klienta przyciągnąć go do siebie, proponować coś co sprawi, że przychodząc raz do tego banku już w nim pozostanie.

Tak działa wiele banków regionalnych i na takich zasadach działa wiele mniejszych banków typu banki spółdzielcze. Dlatego mieszkańcy małych miast tak przywiązują się do swoich banków, nawet pokoleniami. Tylko czy przy dzisiejszych czasach jest to jeszcze możliwe?

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.wolomin.pl. All rights reserved